Tímto bych vám určitě chtěla doporučit následující odkazy, popř. spřátelené weby, jelikož každý z nich je natolik kouzelně úžasný, že se rozhodně nemůžete připravit o to, aby vás potěšil na duši. :)

 

SB:

 

ANGIE - SB - Tenhle blog rozhodně všem doporučuji. Nejen, že tam lze nalézt naprosto skvělé povídky či obrázky, ale  jeho autorka je výjimečná, báječná, ohromně milá a moc talentovaná...  

 - SB - s Moony a Tessa, ke kterým svět Pobertů zkrátka patří, což je naprosto fantastické! Věrné milovnice Bradavic s nebelvírským srdcem...

- Celene - fanoušci HP, honem na tyhle stránky! Každý den se tady je na co dívat a Celen vždycky vypátrá něco, čím vás vtáhne do kouzelnýho světa...

r - Paddy - opět nekonečný zdroj zajímavostí ze světa Pobertů, který vám vždycky zvedne náladu. :)

- Miss Black - vážení, tohle je blog, který si zamiluje snad každý... Specialistka na HP, Twilight i Hunger Games, takže si každý opravdu přijde na své... Tak ho honem navštivte! :)

- Kristen - talentovaná miloučká spisovatelka, jejíž povídky vás okouzlí... Všichni povinně číst! :)

 - Kristýnka - kouzelný blog s ještě kouzelnějšími povídkami (a to i na přání!), obrázky, prostě vším, co stojí za to vidět...

Nel-ly - Svět plný grafiky, kouzelných příběhů, recenzí a spousty dalších originálních věcí - tak přesně to vám nabízí Nel-ly, takže šup šup na její blog! :)

- Snapeova.blog.cz - blog plný aktuálních zajímavostí ze světa HP v originálním pojetí, takže všem tyhle bohatě zásobené stránky doporučuju! 

Gabiela - Arten - miloučká šikovná spisovatelka, na jejímž blogu najdete povídky, obrázky, rozhovory, videa,... no snad uplně všechno! A to určitě stojí za shlédnutí... :)

- Shirley  - čarodějka Shirley umí vykouzlit jedny z nejkrásnějších příběhů! Její blog budete hltat, tak jako já!!

http://emily.blog.cz/ - Emily - další velice talentovaná spisovatelka, čarodějka a kamarádka :)

- Ajka - tak tahle čarodějka nabízí široký výběr povídek, které si tak zamilujete, že nebudete chtít z jejího blogu odejít... Nabízí i recenze a spoustu dalších zajímavostí.

ikonka3 - Elis - moje spřízněná duše, kouzelná spisovatelka, jak má být a hlavně pravá Pobertka :)

- Nienna - neobyčejná čarodějka, vyprávějící neobyčejné příběhy... Vážení, to opravdu stojí za přečtení! Je šikulka!

http://potterworld.blog.cz/ - Snapeova a ♥♥Veronika♥♥ - jak tyhle dámy dokáží pracovat s fantazií a příběhy, to je zázrak! Velmi kvalitní počteníčko...

- Annie Potterová - nadaná spisovatelka, plná nových nápadů s nekonečnou fantazií. Její psaní mě moc baví! :)

- Padfoot a Prongs - tak tenhle blog zná každý správný fanoušek Pobertů a HP, protože přečíst si jejich povídky je téměř povinnost.. Ano,ano.. tak jsou výborné..

- Hope - naše kouzelná Hope... Každý na první počteníčko zjistí, jak spisovatelka v ní dřímá a naše Hope se tak fanoušků už nezbaví :)

- Sola - na rozumnější a nápaditější čarodějku těžko narazíte. Na jejím blogu je jeden zajímavější článek než druhý.

- lilyanka - kouzelná fanynka Pobertů a One Direction, která nejen výborně píše, ale je tak přátelská a kouzelná, že si ji oblíbí každý... 

 - Karol - boží blog!! Už úvodní obrázek vás dostane :-D A stejně tak i příběhy této báječné autorky...

- web věnovaný Severusovi a Lil, určitě si zde báječně počtete, a to nejen povídky, ale i zajímavosti z kouzelnické Zelené lékárny apod... Velmi doporučuju!!!

- Lily Potter - Druhá Lilie - kouzelný web o světě HP, najdete zde povídky, HP hlášky a další zajímavosti.. :)

- Veverka - miloučký kouzelný blog plný obrázků, videí a mnoho dalšího.

 - Alysha má moc krásné stránky nejen o Removi. Má výborné povídky, které všem doporučuju přečíst!!!

l - Majo a Pepa-mají skvělé stránky, jak jinak než o Pobertech! Lze tam najít spoustu obrázků, testy, videa, povídky, atd atd :)

  -  Nat, z jejíhož webu, o světě Harryho Pottera a Twilight, jsem nadšená.

  - s veroniqa7, kterou jsem si hrozně moc oblíbila a doufám, že její stránky a taky její chuť číst komiksy tady mi budou náladu zvedat napořád.

ODKAZY:

 - The Chamber of keys - Další web plný obrázků.

 -Accio Brian - Na téhle stránce lze nalézt spoustu obrázků, bohužel není česky

 - Tealin - Tak tady je taky spousta obr., ale hlavně tam je každý díl knížky kouskově přepsán a překreslen, což mě zaujalo.

www.deviantart.com - Pokud toužíte po klidně i stovkách obrázcích Pobertů, tady najdete snad úplně všechno. Není česky.

http://www.folhavitoria.com.br/malkins/dollmaker/en/index.php?target=doll - Jestli máte rádi dollzky, obzvlášť Bradavické, pak je tahle stránka asi nejlepší ze všech.