James Potter

Tak James... To je pro mě hodně komplikovaný člověk... Poslední dobou se v něm moc nevyznám... Jeho chování je pro mě občas zkrátka nepochopitelné... Třeba vůbec nerozumím tomu, proč se pořád musí hrabat rukou v té jeho hlavně a pročechrávat si vlasy, které mu beztak trčí do všech stran, jako kdyby zrovna slezl z koštěte, na kterém tráví většinu svého života... A také nechápu, proč si neustále hraje na frajírka a přede všemi se předvádí s tou svojí zlatonkou...- Mimochodem, zajímalo by mě, kde k ní vlastně přišel. Schválně to zkusím zjistit... Ale musím uznat, že poslední dobou se dost změnil... Dokonce chvílemi začíná být i milý a pozorný. No, vlastně je v podstatě asi hodný člověk-když tedy zrovna netýrá Snapea-což je další věc, co mi na něm vadí... Ale jinak musím říct, že někdy je roztomilý... A má hezké oči... Ale Lilly! Co to píšeš! Musím víc ovládat své myšlenky... Je fakt, že na něj letí spousta holek. Ani se nedivím. Lilly! Sakryš, už napomínám sama sebe... A za to zase může Ja-totiž Potter. No, nic... Alespoň že si Potter těch holek nevšímá... Tedy doufá-totiž myslím. 

 

Remus Lupin

Tak Rem... To je ten nejlepší kamarád, jaký jen může být! Je tak milý, hodný, chytrý a přátelský, jak to jen jde... Zároveň je to jediný člověk, který Siria a Jamese-totiž Pottera dokáže zkrotit, když vidí, že už vážně přehánějí. To ale neznamená, že by se snad průšvihům spolu s nimi vyhýbal... Ti tři pohromadě jsou pro kantory a školníka hotová katastrofa... I když musím uznat, že některé jejich vtípky sou docela legrační. Za legrační se ovšem nedá považovat jejich pokus o zmaření zkoušky z astronomie, kdy přemnožili vlaštovky z jedné snad na milion. Prošlo jim to. Jako vždy. Učitelé potom po zbytek týdne běhali po chodbách a odčarovávali rušící ptactvo.

 

Sirius Black

A je tu Sirius. Tak Siri je spolu s Remem (svým způsobem i s Jamesem) ten nejbáječnější kluk, jakého jsem kdy potkala. Lepší přátele než je tahle výše jmenovaná trojka těžko lze najít. Sirius nenávidí krom své rodiny snad jednu jedinou věc a tou je nuda. Možná proto se s ním nikdy nikdo nenudí. Siri pořád něco vymýšlí a spolu s Jamesem se předhánějí, kdo vymyslí bláznivější nápad. A pak ho ještě ke všemu většinou uskuteční! No, každopádně je se Sirim stále a pořád sranda. A to pořádná. Dřív mě Sirius vytáčel tím, jak střídal holky jako ponožky. Měl snad každé dva dny někoho jiného... Ale už se vzpamatoval a přestal s tím. Že by vyspěl? :) Nevím. Avšak Sirius je senzační kamarád a mám ho stejně jako Rema a-noo dobrá, přiznávám i - Jamese moc ráda.

Lily Evansová

Teď už zbývám jen já, Lilly Evansová. Co ke mně napsat. V prosinci mi bude 18 a teď spolu s kluky nastupuji do šestého ročníku Bradavic. Mám tak nějak střední postavu, nazrzlé vlasy a smaragdově zelené oči. Baví mě skoro všechno co se týká kouzel, včetně chození do knihovny, kde je spousta zajímavých knih plných informací o bílé magii. Snažím se pomáhat ostatním a také se snažím být na všechny milá, i když v případě Pottera mi to moc nejde. :) Narozdíl od NĚKTERÝCH lidí mi není jedno, co si o mně učitelé myslí a tak se snažím odevzdávat eseje a úkoly včas. Také ráda fandím a koukám na famfrpál, přestože mu zrovna moc nerozumím. A no ehm mně samotné právě létání zrovna moc nejde... Někdy budu muset někomu říct, aby mě to naučil.