Máte rádi Poberty? Čtete nebo dokonce píšete povídky o nich? Pak neotálejte a podílejte se také na vytvoření příběhů z generace Jamese Pottera. Je na vás, o kolik vtipu, dobrodružství či nápadů příběh obohatíte. Jediným pravidlem je- napsat maximálně sedm vět a neustále navazovat na děj předchozího autora.

(PS: je to sranda! :D )

 

 

Téma č. 2: Lilyina noční můra aneb studentka na výměnném pobytu

 

Nakonec příběhu

 

"A ještě než se pustíme do jídla bych vás rád seznámil s Natalií Přeletnou, studentkou školy čar a kouzel v Krásnohůlkách. Jedná se o první studentku, která se dobrovolně přihlásila do nového programu ministerstva kouzel týkající se výměnného pobytu studentů," rozezněl se Brumbálův hluboký hlas celou velkou síní. "Věřím, že budete všichni k Natalii maximálně přátelští a vlídně ji přijmete do svého kolektivu." Všichni  přítomní studenti se natahovali jeden přes druhého, aby konečně spatřili dívku, o které ředitel mluvil. Konečně na kraji nebelvírského stolu kdosi povstal a uklonil se. A všem chlapcům se zatajil dech...

Byla neskutečně pohledná, byl to snad anděl? Medové vlasy jí jemně splývaly kolem obličeje, zvýrazňovaly její hnědé oči a plné rty, které byly šťavnaté jako jahoda, určitě i po jahodách voněla.

"Olala," pronesl Sirius. "Doufám, že brzo přeletí do mé ložnice."

Dokonce i James vypadal, i přes svůj setrvačný zájem o Lily, že by se s dívkou rád víc seznámil.

"Pověřuji slečnu Evansovou a pana Lupina, jakožto prefekty koleje, do níž byla Natalie vybrána, aby se jí ujali a naši školu jí představili," pokračoval dál Brumbál.

"Proč ZASE Remus?! Já bych jí vlídně všechno ukázal," vztekal se Sirius rozmrzele. Všichni se na dívku mile usmívali. Kupodivu jen Lily Evansová se do svého talíře zamračila...

Vlastně ji celkem urazilo, že se na Natalii James takhle dívá. Nechtěla si to přiznat, ale štvalo ji, když si James všímal jiných holek. A teď na to navíc měl celkem právo, jelikož nová studentka byla vážně moc krásná. A tak se naše milá vzorná a řádů se držící Lily rozhodla, že s tím v nejbližší době něco udělá. Přece jenom teď má šanci, když jí má ukázat školu...! Jen musí vymyslet, jak se zbavit Remuse...

"Natalie, jsi najedená? Ukážu ti ložnici a společenku," usmála se mile na novou studentku, i když měla chuť jí vytrhat všechny vlasy.

"Ano," zasmála se vysokým hláskem Natalie. "Ten francouzskej přízvuk je fakt děsnej, jak se někomu může líbit?" lámala si Lily hlavu, zatímco ji vedla bradavickými chodbami.

"Tak, Natali, jak dlouho tady u nás pobudeš?" nenápadně se začala vyptávat Lil.

"Myslím, že dohoda byla na dva měsíce. Ale ještě se musíme s Albusem domluvit," pokrčila rameny plavovláska.

"Hmm, tak vy si tykáte jo? No, to je vážně paráda," odfrkla si Lily rozmrzele. Co to s ní je? Většinou je ke všem milá a přátelská. Jenže na téhle dívce jí prostě něco nesedělo.